SKU: B09XM2Q6R2
Dostępność: W magazynie
83,45zł 149,42zł

Dostępne opcje

Oddychające buty sportowe na co dzień | 2022 Wiosenne Trampki Damskie | wiosenne trampki damskie moda trampki buty trampki na siłownię dla kobiet Bisenty - B09XM2Q6R2

 • ✂Antypoślizgowe i odporne na zużycie: Dzięki wysokiej jakości dwuwarstwowej wkładce z pianki z pamięcią, nasze damskie tenisówki są antypoślizgowe i odporne na zużycie. Ma również prosty i stylowy wygląd.

 • ✂Solidne i trwałe: trampki dla kobiet są bardzo miękkie i odporne na uszkodzenia, mocne i trwałe. Damskie, przewiewne sneakersy z antypoślizgowym wykończeniem. trampki dla kobiet zapewniają stabilną przyczepność na stopie i zapewniają przyczepność niezbędną do zachowania bezpieczeństwa.

 • ✂Trampki na rzepy: Technologia termoformowania pozwala na indywidualne dopasowanie. Siatkowa cholewka zapinana na rzepy jest zaprojektowana z siateczkową cholewką, która jest bardzo przewiewna i może skutecznie zapobiegać nieprzyjemnemu zapachowi stóp. Skutecznie pochłania wstrząsy i zmniejsza tarcie, poprawiając ogólny komfort stopy.

 • ✂Szeroko stosowane: Możesz używać naszych damskich trampek do długotrwałej pracy, spacerów, wypoczynku, ogrodnictwa, zakupów, podróży, jazdy, na zewnątrz i uprawiania sportu. Nadaje się do codziennego użytku.

 • ✂Dobre doświadczenie zakupowe: jeśli wybierzesz nasz produkt, zapewnimy Ci wysokiej jakości produkty i świetną obsługę. Możesz mieć dobre wrażenia z zakupów w moim sklepie.

 • Opis produktu:
  2022 Spring Sneakers Women Casual Oddychające buty sportowe wykonane są z wysokiej jakości tkaniny i materiału PU, który jest nie tylko odporny na zginanie, ale także odporny na zużycie, co zapewnia trwałość. Damskie oddychające buty sportowe na co dzień są pokryte antypoślizgowym wykończeniem, które zapewnia stabilny chwyt stopy i zapewnia przyczepność niezbędną do zachowania bezpieczeństwa.

  Nazwa produktu: wiosenne buty sportowe 2022
  Materiał: tkanina, PU
  Kolor: czerwony, czarny, różowy, jasnoniebieski;
  Rozmiar: 26,7x20x10 cm
  Waga: 365g
  Pakowanie: torba OPP
  Ilość: 1 szt.

  Zawartość Paczki:
  1 torba OPP, 1 para butów