SKU: B08LB1JW38
Dostępność: W magazynie
176,42zł 237,92zł

Dostępne opcje

Souke Sports męskie spodnie kompresyjne oddychające sportowe legginsy wysoka elastyczność bezszwowe legginsy do biegania jazdy na rowerze na siłownię - B08LB1JW38

  • Maksymalna wydajność muskulaty: 3D Diamond Web zakrywa mięśnie czworogłowe kompresją. Pobudza skurcz mięśni uda dla stabilności kolan podczas zginania i przedłużania oraz poprawia efektywność ruchową kończyn dolnych.

  • BIOMECHANICZNE DOPASOWANIE I WZÓR: Ściśle kompresyjne opracowane z wbudowanym pasem mocy, który stymuluje skurcz mięśni w talii, zapewniając siłę mechaniczną do zwiększenia ruchu nóg, koordynacji i stabilności. Pasek mocujący wspomaga wzmocnienie skurczu mięśni poprzez stymulację ścięgna rzepki i mięśni łydek.

  • Doskonały komfort, utrzymuje chłód i suchość: Konstrukcja kolumnowa 3D w kształcie litery V umożliwia szybkie wchłanianie potu, pozwalając na rozproszenie potu przez cały trening. Legginsy uciskowe są stworzone z oddychającego materiału, który pomaga regulować temperaturę ciała do optymalnego 88-91 stopni, zapewniając wygodniejsze dłuższe noszenie podczas treningu.

  • PUSUJE SWOJE LIMIT: Popraw swoją kontrolę fizyczną i utrzymuj postawę podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności z kompresją. Pomaga poprawić umysł do połączenia mięśni.

  • Odpowiednie dla: Męskie legginsy funkcyjne są przeznaczone do biegania i sportów na świeżym powietrzu, takich jak fitness, jazda na rowerze, wędrówki na świeżym powietrzu, narciarstwo, snowboard, baseball, koszykówka, piłka nożna, trening siłowy, jazda na rowerze, joga itp.